Seko mums Šodien saziedoti jau 995.00 €

Palīdzība Dacei Korsakai

Sirsnīgs paldies ziedotājiem! Dacei nepieciešamā summa ir saziedota.

Dacei ir 57 gadi, pēdējos 10 gadus Dace sadzīvo ar smagu slimību - Šegrēna sindromu. Tā ir hroniska autoimūna iekaisuma slimība, kas izraisa iekšējo orgānu bojājumu.  

Pirmie slimības simptomi parādījās krietni sen. Acu sausums un pēkšņs redzes zudums sākotnēji netika saistīts ar smago slimību. Tāpat arī strauja zobu izkrišana. Kad sanitārās grāmatiņas vajadzībām Dacei veica plaušu rentgenu, viņai atklāja plašus plaušu bojājumus un jau pavisam drīz atklāja arī smago slimību.

Dace cieš no hroniska bronhīta, smaga elpas trūkuma, ko atvieglo skābekļa aparāts. Viņa ilgstoši lieto steroīdus, kas radījuši smagas blaknes. Jau trīs gadus Dacei ir 1. invaliditātes grupa. Viņa dzīvo mājās, cieš stipras sāpes un cīnās ar depresiju. Viņas lielākais sapnis ir justies kaut nedaudz labāk. Daces atbalsts ir vīrs un abi bērni.

Līdzšinējā ārstēšana Dacei nav palīdzējusi mazināt smagās slimības izpausmes. Tādēļ balstoties uz pasaulē pieņemtām ārstēšanas vadlīnijām, ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Rituximab. Konsīlija lēmumā norādīts, ka medikaments ir nepieciešams neatliekamā kārtā pacientes dzīvībai svarīgu orgānu funkciju uzturēšanai. Viena Rituximab deva maksā 2142.64 eiro, gadā nepieciešamas divas zāļu devas. Ja šī terapija palīdzēs, tad to būs nepieciešams turpināt vēl 4 gadus. Diemžēl šīs zāles nav valsts apmaksātas, tādēļ ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību!

Palīdzēsim Dacei! 

Projekts ievietots portālā 02.12.2019

Projekts noslēgts 20.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Dots devējam atdodas

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

826 659.48 €