Follow us Today has already donated 2,475.74 €

Palīdzība Dacei Korsakai

Sirsnīgs paldies ziedotājiem! Dacei nepieciešamā summa ir saziedota.

Dacei ir 57 gadi, pēdējos 10 gadus Dace sadzīvo ar smagu slimību - Šegrēna sindromu. Tā ir hroniska autoimūna iekaisuma slimība, kas izraisa iekšējo orgānu bojājumu.  

Pirmie slimības simptomi parādījās krietni sen. Acu sausums un pēkšņs redzes zudums sākotnēji netika saistīts ar smago slimību. Tāpat arī strauja zobu izkrišana. Kad sanitārās grāmatiņas vajadzībām Dacei veica plaušu rentgenu, viņai atklāja plašus plaušu bojājumus un jau pavisam drīz atklāja arī smago slimību.

Dace cieš no hroniska bronhīta, smaga elpas trūkuma, ko atvieglo skābekļa aparāts. Viņa ilgstoši lieto steroīdus, kas radījuši smagas blaknes. Jau trīs gadus Dacei ir 1. invaliditātes grupa. Viņa dzīvo mājās, cieš stipras sāpes un cīnās ar depresiju. Viņas lielākais sapnis ir justies kaut nedaudz labāk. Daces atbalsts ir vīrs un abi bērni.

Līdzšinējā ārstēšana Dacei nav palīdzējusi mazināt smagās slimības izpausmes. Tādēļ balstoties uz pasaulē pieņemtām ārstēšanas vadlīnijām, ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Rituximab. Konsīlija lēmumā norādīts, ka medikaments ir nepieciešams neatliekamā kārtā pacientes dzīvībai svarīgu orgānu funkciju uzturēšanai. Viena Rituximab deva maksā 2142.64 eiro, gadā nepieciešamas divas zāļu devas. Ja šī terapija palīdzēs, tad to būs nepieciešams turpināt vēl 4 gadus. Diemžēl šīs zāles nav valsts apmaksātas, tādēļ ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību!

Palīdzēsim Dacei! 

The Project is placed online on: 02.12.2019

Projekts noslēgts 20.01.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Marekam Odumiņam

Support special children!

Palīdzība Matvejam Kiseļovam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 184 684.61 €