Seko mums Šodien saziedoti jau 8,739.50 €

Palīdzība Čerņihivas apgabala bērnu slimnīcai

Nodibinājums "Alūksnes un Apes novada fonds" (AANF) aktīvi darbojas Ukrainas tautas atbalstam gan Latvijā, gan Ukrainā kopš 28.02.2022. un veicis daudz dažādas aktivitātes, Labdarības akcijas "Palīdzēsim Ukrainas tautai" ietvaros, organizējot ziedojumus un nosūtot Ukrainas tautai un armijai (rācijas, termokameras, džipus, medikamentus un medicīnas iekārtas, bērnu gultas, matračus, veļu slimnīcām, pārtiku, graudus sējai, u.c.)
Šobrīd AANF aicina ziedot neatliekamās medicīniskās palīdzības mašīnas iegādei EUR 43 000,00 apmērā. Neatliekamās palīdzības mašīna paredzēta Čerņigivas apgabala bērnu slimnīcai Ukrainā. AANF atbalstam slimnīcai jau iepriekš šai slimnīcai nosūtījis kravas EUR 21 230,26 apmērā – bērnu gultas, bērnu gultas veļa, medicīniskais aprīkojums un medikamenti. Ir saņemta pateicības vēstule no Čerņigivas apgabala bērnu slimnīcas vadības un lūgums palīdzēt ar ātrās palīdzības mašīnas iegādi ievainoto un slimo bērnu transportēšanai uz bērnu apgabala slimnīcu.
Mašīna ir atrasta Itālijā. Tā maksā EUR 50 000,00 (bez aprīkojuma – tam meklējam citus ziedotāju kanālus). Alūksnes un Apes novada fondam šobrīd kontā ir EUR 7000. Atbalstam mašīnas iegādei nepieciešami EUR 43 000,00.

Projekts ievietots portālā 08.08.2022

Projekts noslēgts 22.09.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Miķelim Audzeram

Ukrainas māja Latvijā

Bērniem ar autismu

Atkārtota palīdzība Marutai Castrovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 706.94 €