Seko mums Šodien saziedoti jau 17,184.31 €

Palīdzība Brigitai Lesniecei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Brigitai no Tukuma ir 54 gadi. Jau 11 savas dzīves gadus viņa cīnās ar ļaundabīgu asins saslimšanu – mielomu.

Neskatoties uz ilgstošo slimību, viņa joprojām strādā par pārdevēju. Brigita nekad savā dzīvē ne par ko nav sūdzējusies. Viena uzaudzinājusi divas meitas un šobrīd ļoti priecājas par mazdēliņu, kurš ir viņas lielākais prieks un acuraugs. “Ļoti gribas dzīvot”, tā saka Brigita.

Brigita ir viens no nedaudzajiem cilvēkiem Latvijā, kura tik ilgi spējusi sadzīvot ar šādu diagnozi. Viņa jau ir pārcietusi vairākas cilmes šūnu transplantācijas, deviņas ķīmijterapijas, taču vairāk  cilmes šūnu transplantācijas nav iespējams veikt.

Lai paildzinātu Brigitas laiku kopā ar bērniem un mazbērnu, ārstu konsīlijs ir nozīmējis zāles Lenalidomide, kas nav iekļautas valsts kompensējamo zāļu sarakstā. Individuālā kompensācija 2017. gadā ir atteikta, bet par šo kursu atbilde vēl tiek gaidīta. Brigitai ārstu konsīlijs nozīmējis 7 zāļu kursus, kuriem nepieciešami 1800.86 eiro ( cena precizēta). 

Brigita jau lieto šīs zāles un tās sievietei palīdz. Diemžēl ģimenei vairs nepietiek līdzekļu to iegādei, tāpēc, lai, cik grūti tas būtu, Brigita vēršas pēc līdzcilvēku atbalsta, lai varētu turpināt dzīvot, strādāt un priecāties par mazdēliņu.

Palīdzēsim Brigitai!

Projekts ievietots portālā 30.11.2018

Projekts noslēgts 11.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim trūcīgiem sirmgalvjiem

Atvērt bērniem pasauli!

Palīdzība Iļjas Ņesterova ģimenei

Palīdzība Kārļa Leo Šmita ģimenei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 209 397.58 €