Seko mums Šodien saziedoti jau 205.00 €

Palīdzība Brendonam Naudiņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Brendonam nepieciešamā summa ir saziedota.

Brendons ir 4 gadus vecs zēns no Ventspils. Puisēnam ir dvīņubrāļis un jaunāks brālītis, kuram ir 2 gadi. Brendonam ir reta iedzimta slimība - AU Kline sindroms. Šī slimība ietekmē daudzas orgānu sistēmas. Ar šādu sindromu bērniņiem ir aizkavēta runa, daži spēj tikai pateikt dažus vārdus vai vispār nekad nespēj runāt. Šī sindroma bērni parasti sāk staigāt ļoti vēlu, daži tā arī nekad neuzsāk staigāt patstāvīgi.

Neskatoties uz Brendona diagnozi, puisēns ir dzīvespriecīgs, jauks un smaidīgs. Mazais ir ļoti aktīvs, ar prieku pārvietojas ar trīsriteņu Dip Dap. Brendons ar prieku iesaistās rotaļās ar saviem brālīšiem un kaimiņu bērniem. Ikdienā Brendons pārvietojas ar rolatoru.

Brendona vecāki iegulda milzīgu darbu, lai palīdzētu savam dēliņam. Brendons apmeklē aprūpes centru "Atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām "Cimdiņš "".Centrā apmeklē fizioterapijas nodarbības, Montessori nodarbības, psihologa konsultācijas un mūzikas nodarbības. Ārpus centra Brendons apmeklē ergoterapijas nodarbības, papildus fizioterapiju, arī audiologopēda nodarbības. Ikdienā Brendons apmeklē bērnudārzu.

Brendonam ļoti nepieciešamas audiologopēda nodarbības, kas gadam izmaksā 1680 eiro un ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Brendonam šajos Ziemassvētkos, kas ir brīnumu laiks! Palīdzēsim noticēt brīnumam! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 24.11.2022

Projekts noslēgts 14.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Miķelim Eglītim

Drošie soļi

Dzēs “CO2 pēdas” nospiedumu!

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 054 185.45 €