Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Palīdzība brālīšiem Maksimam un Miham

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Maksims un Miha ir brāļi no Rīgas. Abiem brāliem ir bērnības autisms. Maksimam ir 11 gadi un zēns mācās 5. klasē un pēc skolas apmeklē dažādas izglītojošas nodarbības. Zēns piedzima pilnīgi vesels un līdz divu gadu vecumam attīstījās ar nelielu aizturi. Uzsākot bērnudārza gaitas, lielā stresa dēļ zēns atkrita atpakaļ attīstībā, pārstāja runāt un reaģēt uz apkārtējiem, noslēdzās sevī un dzīvoja tikai savā pasaulē. 

Maksima brālim Miham ir 8 gadi un viņš mācās 1. klasē. Miham 6 mēnešos tika atklāta hidrocefālija un uzsākta ārstēšana. Zēns attīstījās ar aizturi un divu gadu vecumā Miham tika noteikta diagnoze - autiskā spektra traucējumi. Miham ir grūtības koncentrēties un ir vājas komunicēšanās spējas.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, abiem brālīšiem ir bijusi iespēja vairākas reizes apmeklēt delfīnterapiju. Pēc katra kursa ir vērojami uzlabojumi brāļu attīstībā, uzlabojas socializēšanās prasmes. Zēni paliek mierīgāki, cenšas iesaistīties bērnu kolektīvos. Maksims izsācis apgūt flautas spēli. Miha spēj pateikt mazus teikumus, viņam uzlabojušās pašapkalpošanās spējas. Speciālisti, kuri jau ilglaicīgi strādā ar zēniem, rekomendē turpināt komplekso rehabilitāciju, kura jau sevi pierādījusi. 

Ģimene katru dienu iegulda milzīgu darbu un rūpes zēnu attīstībā, un ļoti vēlas zēnus vest atkārtoti uz delfīnterapijas kursu, bet diemžēl tam trūkst līdzekļu. Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 24 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 2520 eiro, no kuriem 770 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1750 eiro.

Palīdzēsim Maksimam un Miham! Mums tas ir pa spēkam!

 

Projekts ievietots portālā 22.01.2020

Projekts noslēgts 07.02.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Mazo sirsniņu cerības

Aprūpe mājās

Atbalsti rūpju bērniņus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €