Seko mums Šodien saziedoti jau 360.00 €

Palīdzība brālīšiem Didzim, Džastinam un Kristiānam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Didzis, Džastins un Kristiāns ir brālīši no Rīgas, kuriem ļoti nepieciešams mūsu atbalsts. Džastinam ir uzstādīta diagnoze autisms ar smagiem attīstības traucējumiem. Džastins regulāri ar ziedotāju atbalstu apmeklē ABA terapijas nodarbības un ir ļoti labi rezultāti. Džastins sācis vairāk runāt, sadarboties un koncentrēties. Didzim un Kristiānam ir izteikti runas un uzvedības traucējumi, tādēļ regulāri nepieciešams apmeklēt audiologopēdu un ergoterapeitu. Speciālisti rekomendē arī abiem brāļiem apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Mamma trīs dēlus audzina viena un ikdiena ir saspringta un smaga. Atslābt un atpūsties sanāk ļoti reti, jo viss smagums gulstas uz mammas pleciem.

Brāļiem nepieciešamas regulāras nodarbības un mamma lūdz mūsu palīdzību. Kopā par Didža, Džastina un Kristiāna ABA terapijas, ergoterapijas un audiologopēda  nodarbībām gadā nepieciešami EUR 20736 un kopā mums jāpalīdz, lai puiši sasniegtu jaunus mērķus un virsotnes. Palīdzēsim kopā!

Projekts ievietots portālā 15.02.2022

Projekts noslēgts 14.05.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ilzei Merijai-Meri

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Atbalsts Ukrainas tautai

Twitter konvojs Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 153 007.48 €