Follow us Today has already donated 5,291.00 €

Palīdzība brālīšiem Didzim, Džastinam un Kristiānam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Didzis, Džastins un Kristiāns ir brālīši no Rīgas, kuriem ļoti nepieciešams mūsu atbalsts. Džastinam ir uzstādīta diagnoze autisms ar smagiem attīstības traucējumiem. Džastins regulāri ar ziedotāju atbalstu apmeklē ABA terapijas nodarbības un ir ļoti labi rezultāti. Džastins sācis vairāk runāt, sadarboties un koncentrēties. Didzim un Kristiānam ir izteikti runas un uzvedības traucējumi, tādēļ regulāri nepieciešams apmeklēt audiologopēdu un ergoterapeitu. Speciālisti rekomendē arī abiem brāļiem apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Mamma trīs dēlus audzina viena un ikdiena ir saspringta un smaga. Atslābt un atpūsties sanāk ļoti reti, jo viss smagums gulstas uz mammas pleciem.

Brāļiem nepieciešamas regulāras nodarbības un mamma lūdz mūsu palīdzību. Kopā par Didža, Džastina un Kristiāna ABA terapijas, ergoterapijas un audiologopēda  nodarbībām gadā nepieciešami EUR 20736 un kopā mums jāpalīdz, lai puiši sasniegtu jaunus mērķus un virsotnes. Palīdzēsim kopā!

The Project is placed online on: 15.02.2022

Project completed 14.05.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Čerņihivas apgabala bērnu slimnīcai

Fulfil a child's dream!

Palīdzība Olgai Višņakovai

For mums with special children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

7 497 679.10 €