Seko mums Šodien saziedoti jau 2,255.50 €

Palīdzība Braienam Šubrovskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Braienam nepieciešamā summa ir saziedota.

Braienam no Talsu novada ir 8 gadi. Zēnam ir smaga diagnoze, kas viņam liedz pārvietoties, sēdēt un runāt. Lai arī Braiena ikdiena ir smaga, zēns mācās 2 klasē, ir iemācījies lasīt, ar prieku rēķina matemātikas stundās. Braiens ir gudrs, mērķtiecīgs un ar spēcīgu raksturu. Viņa garīgā veselība atbilst viņa vecumam, un tas ļauj puisēnam piedalīties visos mācību un izziņas procesos gan mājās, gan skolā. Braiens, sazinoties ar citiem, rāda žestus un ja kas nepatīk, skaļi protestē. Braienam ļoti patīk mūzika un autobusi, kā arī spēlēt dažādas spēlītes mobilajā telefonā.

Zēns ir iemācījies pārvietoties ar elektrisko ratiņkrēslu, un tas palīdz viņam būt neatkarīgākam un mazliet socializēties. Braiena ikdiena bez skolas ir nepārtrauktas rehabilitācijas nodarbības, ārstu un speciālistu apmeklējumi. Lai uzlabotu zēna funkcionālo stāvokli un noturētu sasniegtos rehabilitācijas rezultātus, nepieciešamas pastāvīgas rehabilitācijas nodarbības. Braienam janvārī tiks veikta sarežģīta ortopēdiskā operācija un speciālisti rekomendē pēcoperācijas periodā saņemt intensīvu rehabilitāciju. Braiena ģimene lūdz mūsu atbalstu. Braiena rehabilitācijai gadam nepieciešami 3520 eiro.

Palīdzēsim Braienam šajos Ziemassvētkos! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 07.12.2022

Projekts noslēgts 27.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Maltīšu komplekti ukraiņu karavīriem frontē

Twitter konvojs Ukrainai

Onkoloģijas pacientiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

479 753.88 €