Follow us Today has already donated 2,565.50 €

Palīdzība Braienam Šubrovskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Braienam nepieciešamā summa ir saziedota.

Braienam no Talsu novada ir 8 gadi. Zēnam ir smaga diagnoze, kas viņam liedz pārvietoties, sēdēt un runāt. Lai arī Braiena ikdiena ir smaga, zēns mācās 2 klasē, ir iemācījies lasīt, ar prieku rēķina matemātikas stundās. Braiens ir gudrs, mērķtiecīgs un ar spēcīgu raksturu. Viņa garīgā veselība atbilst viņa vecumam, un tas ļauj puisēnam piedalīties visos mācību un izziņas procesos gan mājās, gan skolā. Braiens, sazinoties ar citiem, rāda žestus un ja kas nepatīk, skaļi protestē. Braienam ļoti patīk mūzika un autobusi, kā arī spēlēt dažādas spēlītes mobilajā telefonā.

Zēns ir iemācījies pārvietoties ar elektrisko ratiņkrēslu, un tas palīdz viņam būt neatkarīgākam un mazliet socializēties. Braiena ikdiena bez skolas ir nepārtrauktas rehabilitācijas nodarbības, ārstu un speciālistu apmeklējumi. Lai uzlabotu zēna funkcionālo stāvokli un noturētu sasniegtos rehabilitācijas rezultātus, nepieciešamas pastāvīgas rehabilitācijas nodarbības. Braienam janvārī tiks veikta sarežģīta ortopēdiskā operācija un speciālisti rekomendē pēcoperācijas periodā saņemt intensīvu rehabilitāciju. Braiena ģimene lūdz mūsu atbalstu. Braiena rehabilitācijai gadam nepieciešami 3520 eiro.

Palīdzēsim Braienam šajos Ziemassvētkos! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 07.12.2022

Project completed 27.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help Children Walk!

Palīdzība Rinaldam Kukšam

Recurrent Help for Jeļena Bolševica

Bez Tevis nav uzvaras!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

480 063.88 €