Seko mums Šodien saziedoti jau 1,653.50 €

Palīdzība Betijai Dārtai Vītolai

Sirsnīgs paldies visiem, kas palīdzēja un deva Betijai cerību cīņā ar smago slimību. Diemžēl meitenītes trauslajam organismam šis bija par grūtu. 26. augustā Betija devās mūžībā. Visdziļākā līdzjūtība Betijas ģimenei.

Mazās Betijas stāsts sākās trīs mēnešus pirms dzemdībām, kad ārsts sonogrāfijā pamanīja, ka ar mazulīša sirsniņu ir problēmas. Pēc izmeklējumiem apstiprinājās, ka sirdij ir liels defekts.

Meitenei pašlaik ir 12 gadi un viņa pabeidza 5.klasi. Meitene līdz šim pārcietusi 3 sirds operācijas, ko veica Leidenes Universitātes medicīnas centrā Nīderlandē. Pirmās operācijas tika veiktas neilgi pēc dzimšanas (https://www.manizurnali.lv/flip/199271, 60.lpp) , bet trešā šogad, tūlīt pēc mācību gada noslēguma. Diemžēl trešā operācija noritēja ar smagām komplikācijām, trombs galvas smadzenēs un sekas var būt labās puses paralīze un runas traucējumi. Tādēļ Betijai kopā ar māmiņu jāpavada ilgāks laiks klīnikā.

Visas operācijas apmaksā valsts ar S2 formu, bet ģimenei jāsedz izdevumi par atrašanos līdzās savam bērnam. Vecāku mājas izmaksas ir 15 eiro dienā, kopā tas izmaksa 1245 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tāpēc nepieciešams līdzcilvēku atbalsts, lai mamma var būt blakus savam bērnam. Pēc tam būs nepieciešama palīdzība transportam no Nīderlandes uz Latviju un ilgstošās rehabilitācijas nodarbības Latvijā.

Palīdzēsim Betijas Dārtas sirsniņai!

Projekts ievietots portālā 29.07.2019

Projekts noslēgts 27.08.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Programma AVANTI

Palīdzība Terēzei Bērtulei

Piepildi bērniņa sapni!

Gaisma mūsu brīvībai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 174 824.96 €