Seko mums Šodien saziedoti jau 75.00 €

Palīdzība Beātei Rozenštokai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Beātei nepieciešamā summa saziedota.

Gandrīz piecus gadus vecajai Beātei no Daugavpils ir viegla garīga atpalicība ar būtiskām uzvedības problēmām, valodas attīstības aizture un hiperaktivitāte. Tā kā ir aizdomas, ka Beātei varētu būt kāda reta ģenētiskā slimība, meitene regulāri novērojas pie ģenētiķa.

Beāte ir smaidīga, draudzīga un dzīvespriecīga meitene. Meitene nerunā, vecāki meitenes vēlmes saprot pēc uzvedības un skaņām katrā konkrētajā situācijā. Beāte ļoti cenšas runāt un atkārtot dzirdēto, bet bieži vien tas viss apstājas pie vārdu pirmās zilbes, kā arī Beātei ir grūti koncentrēties kādai konkrētai nodarbei vai uzdevumam. Lai mazinātu aktivitāti, meitene regulāri apmeklē peldēšanu, bet, lai attīstītu meitenes intelektu regulāri tiek apmeklēts psihologs, logopēds, fizioterapeits un Yamaha mūzikas skola.

Kā vienu no valodas attīstības veicināšanas iespējām bērnu neirologs un audiologopēds rekomendē delfīnterapiju. Beātes ģimene ļoti cer, ka pēc delfīnterapijas meitenes vārdu krājums paplašināsies, uzlabosies intelektuālās spējas un pašaprūpe.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 5 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošanas) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 677 eiro. Ģimene pati segs transporta izmaksas, vīzu noformēšanu un apdrošināšanu.

Palīdzēsim Beātei!

 

Projekts ievietots portālā 01.08.2019

Projekts noslēgts 26.08.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris POGA

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Dots devējam atdodas

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

731 208.70 €