Follow us Today has already donated 45.00 €

Palīdzība Beātei Rozenštokai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Beātei nepieciešamā summa saziedota.

Gandrīz piecus gadus vecajai Beātei no Daugavpils ir viegla garīga atpalicība ar būtiskām uzvedības problēmām, valodas attīstības aizture un hiperaktivitāte. Tā kā ir aizdomas, ka Beātei varētu būt kāda reta ģenētiskā slimība, meitene regulāri novērojas pie ģenētiķa.

Beāte ir smaidīga, draudzīga un dzīvespriecīga meitene. Meitene nerunā, vecāki meitenes vēlmes saprot pēc uzvedības un skaņām katrā konkrētajā situācijā. Beāte ļoti cenšas runāt un atkārtot dzirdēto, bet bieži vien tas viss apstājas pie vārdu pirmās zilbes, kā arī Beātei ir grūti koncentrēties kādai konkrētai nodarbei vai uzdevumam. Lai mazinātu aktivitāti, meitene regulāri apmeklē peldēšanu, bet, lai attīstītu meitenes intelektu regulāri tiek apmeklēts psihologs, logopēds, fizioterapeits un Yamaha mūzikas skola.

Kā vienu no valodas attīstības veicināšanas iespējām bērnu neirologs un audiologopēds rekomendē delfīnterapiju. Beātes ģimene ļoti cer, ka pēc delfīnterapijas meitenes vārdu krājums paplašināsies, uzlabosies intelektuālās spējas un pašaprūpe.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 5 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošanas) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 677 eiro. Ģimene pati segs transporta izmaksas, vīzu noformēšanu un apdrošināšanu.

Palīdzēsim Beātei!

 

The Project is placed online on: 01.08.2019

Projekts noslēgts 26.08.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Doctor "POGA" (Button)

Help parents who take care about disable children

Atbalsts Danielam Savkinam

Guardian Angels for Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

891 888.07 €