Seko mums Šodien saziedoti jau 2,686.00 €

Palīdzība Artūram Šteinertam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Artūram nepieciešamā summa ir saziedota.

Mūsu palīdzību ļoti gaida Artūrs no Jelgavas. Puisēnam ir 5 gadi, un puisēns ir redzes invalīds, jo viņam ir uzstādīta diagnoze varavīksnes koloboma. Artūrs ir aktīvs un dzīvespriecīgs zēns. Viņam ļoti gribas draudzēties ar citiem bērniem, bet citi bērni viņu nesaprot, jo viņš var pateikt tikai dažus vārdus, pārsvarā runā savā valodā. Artūrs nejūt bailes un nesaprot uzliktās robežas. Puisēns pastāvīgi ir jāuzrauga un jāsargā. Artūram ļoti patīk peldēties, patīk spēlēties ar plastilīnu un visa veida konstruktoriem.

Ikdienā puisēns apmeklē specializēto bērnudārzu, bet pēc dārziņa regulāri dodas uz rehabilitācijas nodarbībām. Sākotnēji rehabilitācijas nodarbības tika apmaksātas no Eiropas Sociālā fonda projekta, bet šobrīd finansējums ir beidzies un visas izmaksas nākotnē gulsies uz vecāku pleciem. Artūriņa rehabilitācijas nodarbībām gadam nepieciešami 4356 eiro un puisēna ģimenei tas šobrīd nav pa spēkam.

Palīdzēsim kopā Artūram sasniegt jaunus mērķus!

Projekts ievietots portālā 08.09.2023

Projekts noslēgts 19.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Glābsim Kristīnu un Serhii

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Sandrai Ameļčenkovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 487 302.95 €