Seko mums Šodien saziedoti jau 1,275.00 €

Palīdzība Artūram Morītim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Artūram ir 16 gadi un viņš ir dzīvespriecīgs, centīgs pusaudzis, kurš sapņo nākotnē kļūt par IT speciālistu. Artūrs jau kopš pirmajiem dzīves mēnešiem ir pierādījis, ka ir liels cīnītājs un drošsirdis. Zēnam ir bijuši vairāki asisnsizplūdumi galvā, ir daļēji paralizēta ķermeņa labā puse.

Nav aprakstāma Artūra mammas un ģimenes cīņa, lai Artūrs iemācītos staigāt, runāt, mācīties skolā un uzdrīkstēties sapņot par nākotni kā pilnvērtīgam sabiedrības loceklim. Artūra ikdiena ir nemitīgas rehabilitācijas nodarbības, ergoterapija, audiologopēda un speciālā pedagoga apmeklējumi. Artūrs vairākas dienas nedēļā apmeklē reitterapijas nodarbības un mācās datorprasmes. Lai uzturētu Artūra fiziskos un mentālos sasniegumus darbs jāturpina, un viņam nepieciešama regulāra rehabilitācija. Šobrīd pusaudzim ir nepieciešama jauna ortoze kājai. Tās izmaksas sastāda 2500 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Artūram! Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 22.06.2022

Projekts noslēgts 27.07.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bērniem ar autismu

Palīdzība sirmgalvjiem

STOPIFY

Uzzināt vairāk

Emociju stāsts

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

402 863.83 €