Follow us Today has already donated 4,131.00 €

Palīdzība Artūram Morītim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Artūram ir 16 gadi un viņš ir dzīvespriecīgs, centīgs pusaudzis, kurš sapņo nākotnē kļūt par IT speciālistu. Artūrs jau kopš pirmajiem dzīves mēnešiem ir pierādījis, ka ir liels cīnītājs un drošsirdis. Zēnam ir bijuši vairāki asisnsizplūdumi galvā, ir daļēji paralizēta ķermeņa labā puse.

Nav aprakstāma Artūra mammas un ģimenes cīņa, lai Artūrs iemācītos staigāt, runāt, mācīties skolā un uzdrīkstēties sapņot par nākotni kā pilnvērtīgam sabiedrības loceklim. Artūra ikdiena ir nemitīgas rehabilitācijas nodarbības, ergoterapija, audiologopēda un speciālā pedagoga apmeklējumi. Artūrs vairākas dienas nedēļā apmeklē reitterapijas nodarbības un mācās datorprasmes. Lai uzturētu Artūra fiziskos un mentālos sasniegumus darbs jāturpina, un viņam nepieciešama regulāra rehabilitācija. Šobrīd pusaudzim ir nepieciešama jauna ortoze kājai. Tās izmaksas sastāda 2500 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Artūram! Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 22.06.2022

Project completed 27.07.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Families in Poverty

STOPIFY

More

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

For Mothers of Seriously Ill Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 330 949.78 €