Follow us Today has already donated 6,559.70 €

Palīdzība Artūram Greinim

Artūram no Smiltenes novada ir 20 gadi. Kopš 1. klases Artūrs spēlē basketbolu, ko uzsāka Cēsīs un pēc tam turpināja Valmieras basketbola skolā. Treniņu slodzes dēļ viņš bija pametis mācības, bet tagad ir atgriezies un mācās 11. klasē tālmācībā. Artūrs savu dzīvi nopietni vēlas saistīt ar basketbolu. 

Pērnā gada vasarā viņš bija vienojies par spēlēšanu basketbola klubā, taču īsi pirms līguma slēgšanas viņš krita un sarāva ceļgala krusteniskās saites. Tas mainīja Artūra plānus un sapņus. Basketbols un spēļu tiesāšana ir nolikta uz pauzes, jo kājai nepieciešama operācija. Tā maksā 2550 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Artūrs ļoti cer operāciju veikt jau tuvākajā laikā, iziet rehabilitāciju, jo vasarā viņš ļoti vēlas atsākt kvalifikācijas spēļu tiesāšanu un atgriezties uz basketbola laukuma. Palīdzēsim!

The Project is placed online on: 24.03.2023

Project completed 17.04.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Marijai Bozovičai

Help Infants and Toddlers Grow!

For the victory of Ukraine!

For Mothers of Seriously Ill Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 951 494.30 €