Seko mums Šodien saziedoti jau 2,648.00 €

Palīdzība Artjomam Čubarovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Artjomam nepieciešamā summa saziedota.

Artjomam no Rēzeknes ir 5 gadi. Zēna lielākais sapnis ir spēlēt futbolu ar saviem vienaudžiem, bet šobrīd tas ir tikai sapnis, jo Artjoma diagnoze ir cerebrālā trieka. Zēna ikdiena ir regulāras fizioterapijas nodarbības, ārstu un speciālistu apmeklējumi. Artjomam ir liela un atbalstoša ģimene – mamma, tētis un divas lielākās māsas, kā arī kaķene Lusja. Artjoma ģimene ir viņa lielākais atbalsts. Zēna ģimene katru dienu dara visu iespējamo, lai Artjoms spētu kļūt patstāvīgāks, uzlabotu savu fizisko stāvokli un adaptētos starp saviem vienaudžiem. Artjoms ir ļoti dzīvespriecīgs un labsirdīgs zēns, ar prieku iesaistās rotaļās ar citiem bērniem un sapņo savus lielos dzīves sapņus.

Pirms nepilna gada Artjomam bija gūžas locītavas operācija ,un pēcoperācijas periodā ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija, kas gadā izmaksā 4170 eiro. Artjoms un ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim visi kopā Artjomam sasniegt viņa sapņus! Kopībā ir spēks!

Projekts ievietots portālā 25.05.2022

Projekts noslēgts 28.06.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Latvijas mednieki Ukrainas aizsardzībai!

Palīdzība Evijai Naglei

Palīdzība Armandam Žikaram

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 524 436.66 €