Follow us Today has already donated 3,039.50 €

Palīdzība Artjomam Čubarovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Artjomam nepieciešamā summa saziedota.

Artjomam no Rēzeknes ir 5 gadi. Zēna lielākais sapnis ir spēlēt futbolu ar saviem vienaudžiem, bet šobrīd tas ir tikai sapnis, jo Artjoma diagnoze ir cerebrālā trieka. Zēna ikdiena ir regulāras fizioterapijas nodarbības, ārstu un speciālistu apmeklējumi. Artjomam ir liela un atbalstoša ģimene – mamma, tētis un divas lielākās māsas, kā arī kaķene Lusja. Artjoma ģimene ir viņa lielākais atbalsts. Zēna ģimene katru dienu dara visu iespējamo, lai Artjoms spētu kļūt patstāvīgāks, uzlabotu savu fizisko stāvokli un adaptētos starp saviem vienaudžiem. Artjoms ir ļoti dzīvespriecīgs un labsirdīgs zēns, ar prieku iesaistās rotaļās ar citiem bērniem un sapņo savus lielos dzīves sapņus.

Pirms nepilna gada Artjomam bija gūžas locītavas operācija ,un pēcoperācijas periodā ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija, kas gadā izmaksā 4170 eiro. Artjoms un ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim visi kopā Artjomam sasniegt viņa sapņus! Kopībā ir spēks!

The Project is placed online on: 25.05.2022

Project completed 28.06.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Families in Poverty

Light road for Donbas

Locomotive ESU2a for Ukraine

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 131 421.41 €