Seko mums Šodien saziedoti jau 2,225.00 €

Palīdzība Artjomam Čubarovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Artjomam nepieciešamā summa saziedota.

Stiprajam un pozitīvajam Artjomam ir 4 gadiņi. Puisēns piedzima pirms noliktā laika un veselības problēmu dēļ viņam ir diagnosticēta cerebrālā trieka. Mazais Artjoms sapņo, ka ar laiku spēs skriet un spēlēt futbolu ar saviem vienaudžiem, un kopā ar savām vecākajām māsām griezties dejas virpulī. Puisēnam ir stipra un sirsnīga ģimene, kura katru dienu atbalsta savu dēlēnu un tic, ka Artjoms būs stiprāks par savu diagnozi.

Nesen Artjomam tika veikta sarežģīta kāju operācija un speciālisti rekomendē intensīvu rehabilitāciju pēc operācijas periodā. Artjoma rehabilitācijai gadam nepieciešami 3300 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Artjomam! Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 19.06.2021

Projekts noslēgts 07.07.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Olgai Višņakovai

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

M-help piegādes Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 040 962.14 €