Follow us Today has already donated 15,207.58 €

Palīdzība Artjomam Čubarovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Artjomam nepieciešamā summa saziedota.

Stiprajam un pozitīvajam Artjomam ir 4 gadiņi. Puisēns piedzima pirms noliktā laika un veselības problēmu dēļ viņam ir diagnosticēta cerebrālā trieka. Mazais Artjoms sapņo, ka ar laiku spēs skriet un spēlēt futbolu ar saviem vienaudžiem, un kopā ar savām vecākajām māsām griezties dejas virpulī. Puisēnam ir stipra un sirsnīga ģimene, kura katru dienu atbalsta savu dēlēnu un tic, ka Artjoms būs stiprāks par savu diagnozi.

Nesen Artjomam tika veikta sarežģīta kāju operācija un speciālisti rekomendē intensīvu rehabilitāciju pēc operācijas periodā. Artjoma rehabilitācijai gadam nepieciešami 3300 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Artjomam! Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 19.06.2021

Project completed 07.07.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

Palīdzība Ņikitam Bikovam

Support special children!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 938.98 €