Seko mums Šodien saziedoti jau 2,217.75 €

Palīdzība Artjomam Čubarovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Artjomam nepieciešamā summa saziedota.

Artjomam drīz paliks 4 gadi. Mazais puisēns ir ļoti stiprs, sīksts un dzīvespriecīgs bērns. Puisēns piedzima daudz ātrāk nekā bija plānots un veselības sarežģījumu dēļ viņam ir bērnu cerebrālā trieka. Lai kā mazais Artjoms vēlētos skriet un spēlēt futbolu ar citiem bērniem- viņam ir grūtības staigāt un lēkt. Artjomam ir divas māsas, kuras viņš ļoti mīl, viņam patīk dejot un daudz runāt. Artjoma vecāki katru dienu atbalsta savu dēlu un saka, ka lepojas ar viņu.

Artjoma lielākais izaicinājums ir nemitīga rehabilitācija, jo cerebrālās triekas skartajiem bērniem ir ļoti svarīgi regulāri saņemt rehabilitāciju un speciālistu konsultācijas, kā arī sekot līdzi visiem rehabilitācijas jauninājumiem. Artjomam šobrīd ir ļoti nepieciešams intensīvais rehabilitācijas kurss rehabilitācijas centrā “Poga”, kura ietvaros puisēns saņems Therasuit terapiju un Geo gaitas robota nodarbības, lai pietuvotos savam sapnim spēlēt bumbu kopā ar saviem vienaudžiem. Ģimene lūdz mūsu atbslatu Artjoma rehabilitācijai. Kopā nepieciešami 1880 eiro.

Palīdzēsim Artjomam! Kopā mums izdosies!  

Projekts ievietots portālā 17.08.2020

Projekts noslēgts 18.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Dāvim Cēsniekam

Palīdzi bērniem staigāt!

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 056 276.69 €