Follow us Today has already donated 1,132.50 €

Palīdzība Artjomam Čubarovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Artjomam nepieciešamā summa saziedota.

Artjomam drīz paliks 4 gadi. Mazais puisēns ir ļoti stiprs, sīksts un dzīvespriecīgs bērns. Puisēns piedzima daudz ātrāk nekā bija plānots un veselības sarežģījumu dēļ viņam ir bērnu cerebrālā trieka. Lai kā mazais Artjoms vēlētos skriet un spēlēt futbolu ar citiem bērniem- viņam ir grūtības staigāt un lēkt. Artjomam ir divas māsas, kuras viņš ļoti mīl, viņam patīk dejot un daudz runāt. Artjoma vecāki katru dienu atbalsta savu dēlu un saka, ka lepojas ar viņu.

Artjoma lielākais izaicinājums ir nemitīga rehabilitācija, jo cerebrālās triekas skartajiem bērniem ir ļoti svarīgi regulāri saņemt rehabilitāciju un speciālistu konsultācijas, kā arī sekot līdzi visiem rehabilitācijas jauninājumiem. Artjomam šobrīd ir ļoti nepieciešams intensīvais rehabilitācijas kurss rehabilitācijas centrā “Poga”, kura ietvaros puisēns saņems Therasuit terapiju un Geo gaitas robota nodarbības, lai pietuvotos savam sapnim spēlēt bumbu kopā ar saviem vienaudžiem. Ģimene lūdz mūsu atbslatu Artjoma rehabilitācijai. Kopā nepieciešami 1880 eiro.

Palīdzēsim Artjomam! Kopā mums izdosies!  

The Project is placed online on: 17.08.2020

Projekts noslēgts 18.09.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Gaisma mūsu brīvībai!

POGA uz riteņiem

Palīdzi bērniem staigāt!

Dots devējam atdodas

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

939 591.68 €