Seko mums Šodien saziedoti jau 2,331.41 €

Palīdzība Artim Lešinskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota!
 
Artis ir 18 gadus vecs zēns, kurš kopš bērnības sirgst ar retu ģenētisku patoloģiju - Alexander slimību. Tai raksturīgs progresējošs psihomotors regress, gūžu, ceļgalu un pēdu locītavu kontraktūras. 
Laiks zēnam ir apgriezies otrādi – Artis pakapeniski pārstāja augt, uzņemt svaru un attīstīties. Slimība Artim sākās divu gadu vecumā, kad parādījās krampji pie augstas temperatūras, pakāpeniski zuda koordinācijas spējas. Kopš desmit gadu vecuma zēns pārstāja staigāt, vēlāk arī runāt.  
Slimība turpina attīstīties un kopš pavasara zēns vairs pats nespēj pats uzņemt ēdienu. Tādēļ viņam izveidota gastrostoma, caur kuru jāievada speciāla pārtika, kas paredzēta šādos smagos gadījumos. Kamēr zēns vēl nebija pilngadīgs, to apmaksāja valsts, taču šobrīd tā jāpērk pašiem. Speciālās enterālās pārtikas nodrošināšana mēnesī izmaksā 309.69 eiro. Pēdējos pāris gadus par zēnu rūpējas tētis. Viņš algo auklīti, apmaksā medikamentus un higiēnas preces. Speciālās pārtikas iegādei viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību. Gadā kopumā tie ir 3716.28 eiro. 
 
Palīdzēsim Artim! 

Projekts ievietots portālā 04.12.2018

Projekts noslēgts 28.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Nikolajam Kulibabam

Grāmatu starts

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

654 507.01 €