Follow us Today has already donated 4,054.36 €

Palīdzība Artim Jānim Gureckim

Ērika Eglīša mamma ir vēlējusies viņas dēlam papildus saziedotos līdzekļus novirzīt novadniekam Artim. Līdz ar to ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! 

 Artim Jānim no Liepājas ir 24 gadi. Viņam ir 1.grupas invaliditāte, viņš nestaigā, nerunā un pārvietojas ratiņkrēslā. Jaunietis apmeklē dažādas rehabilitācijas nodarbības, viņam ļoti patīk spēlēties ar bumbām, baloniem, automašīnām un tamburīnu. Par Arti un viņa vecāko brāli, kuram ir 2.grupas invaliditāte, rūpējas mamma. Artim nepieciešama zobu labošana. Arta slimības dēļ viņam zobu labošanu var veikt tikai pilnā narkozē, kad var nākties salabot pat vairākus zobus. Rēķins šādā gadījumā var būt līdz pat 1000 eiro apmērā. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ mamma lūdz palīdzību sava smagi slimā dēla zobārsta apmaksai.

Palīdzēsim Artim!

The Project is placed online on: 08.09.2022

Project completed 05.10.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help in Emergency Situations

Help Dēvids Sokolovs

Palīdzība Stefanam Neļubinam

10 FOX for Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

411 708.35 €