Seko mums Šodien saziedoti jau 4,218.91 €

Palīdzība Arsenijam Zenčenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Arsenijam nepieciešamā summa saziedota.

Arsenijs ir jaunākais bērniņš ģimenē. Viņam decembrī paliks 5 gadi. Puisēnam ir uzstādīta diagnoze - vidēji smaga garīgā atpalicība ar būtiskām uzvedības pārmaiņām un valodas attīstības traucējumiem. Arsenijam ir diagnosticēti arī autiskā spektra traucējumi.

Arsenijs ikdienā nespēj pilnvērtīgi pats par sevi parūpēties un viņam nepieciešama pastāvīga asistēšana. Zēnam grūtības sagādā komunikācija ar līdzcilvēkiem, bet, neskatoties uz viņa grūtībām, nesen tika uzsāktas gaitas bērnudārzā logopēdiskajā grupiņā. Zēns bērnudārzu apmeklē nepilnu dienu, bet pēc tam tiek vests uz dažādām attīstību veicinošām nodarbībām un speciālistiem. Ģimene ļoti cīnās, lai puisēnam būtu labākās nodarbības, kas veicinātu viņa attīstību un izaugsmi. Šobrīd ģimenes vienīgais apgādnieks ir tētis, bet mamma visu savu uzmanību velta saviem bērniem, īpaši Arsenija pieskatīšanai un izglītošanai.

Lai Arsenijs pilnvērtīgi attīstītos, speciālisti rekomendē Arsenijam ABA terapiju 3 reizes nedēļā, bet ģimene to nevar atļauties. Gadā ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3900 eiro, no kuriem 2927 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 973 eiro.

Ģimene lūdz palīdzību, un mēs varam atsaukties un palīdzēt.

Kopā mums tas ir iespējams! Palīdzēsim Arsenijam!

Projekts ievietots portālā 04.01.2021

Projekts noslēgts 07.04.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

DOD PIECI 2021

Palīdzība ārkārtas situācijās

Atkārtota palīdzība Irēnai

Klusais eņģelītis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 856 552.50 €