Follow us Today has already donated 15,779.58 €

Palīdzība Arsenijam Zenčenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Arsenijam nepieciešamā summa saziedota.

Arsenijs ir jaunākais bērniņš ģimenē. Viņam decembrī paliks 5 gadi. Puisēnam ir uzstādīta diagnoze - vidēji smaga garīgā atpalicība ar būtiskām uzvedības pārmaiņām un valodas attīstības traucējumiem. Arsenijam ir diagnosticēti arī autiskā spektra traucējumi.

Arsenijs ikdienā nespēj pilnvērtīgi pats par sevi parūpēties un viņam nepieciešama pastāvīga asistēšana. Zēnam grūtības sagādā komunikācija ar līdzcilvēkiem, bet, neskatoties uz viņa grūtībām, nesen tika uzsāktas gaitas bērnudārzā logopēdiskajā grupiņā. Zēns bērnudārzu apmeklē nepilnu dienu, bet pēc tam tiek vests uz dažādām attīstību veicinošām nodarbībām un speciālistiem. Ģimene ļoti cīnās, lai puisēnam būtu labākās nodarbības, kas veicinātu viņa attīstību un izaugsmi. Šobrīd ģimenes vienīgais apgādnieks ir tētis, bet mamma visu savu uzmanību velta saviem bērniem, īpaši Arsenija pieskatīšanai un izglītošanai.

Lai Arsenijs pilnvērtīgi attīstītos, speciālisti rekomendē Arsenijam ABA terapiju 3 reizes nedēļā, bet ģimene to nevar atļauties. Gadā ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3900 eiro, no kuriem 2927 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 973 eiro.

Ģimene lūdz palīdzību, un mēs varam atsaukties un palīdzēt.

Kopā mums tas ir iespējams! Palīdzēsim Arsenijam!

The Project is placed online on: 04.01.2021

Project completed 07.04.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support for the Ukrainian people

Palīdzība Edgaram Galajevam

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Palīdzība ārkārtas situācijās

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 510.98 €