Seko mums Šodien saziedoti jau 8,849.50 €

Palīdzība Āronam Ozolam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Āronam nepieciešamā summa saziedota.

Āronam no Rīgas ir 8 gadi, un uzstādīta diagnoze – bērnības autisms, uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroms, bronhiālā astma un redzes problēmas. Ārona ierašanās šajā pasaulē bija ļoti smaga un traumatiska gan pašam puisēnam, gan ģimenei. Ārons bija ilgi gaidīts un lolots bērniņš. Mammas grūtniecība bija smaga, un Ārona dzimšana grūta. Puisēns pēc piedzimšanas sešas dienas atradās intensīvajā terapijā, bet pēc tam vairākas nedēļas jaundzimušo nodaļā. Ārona attīstība nenoritēja kā citiem bērniņiem.  Puisēnam ir valodas aizture un vajadzēja ieguldīt milzīgu darbu, lai valoda raisītos. Ārons uzsāka bērnudārza gaitas logopēdiskajā dārziņā, un paralēli bērnudārzam puisēns apmeklēja ABA terapijas nodarbības. Visi šie pasākumi deva labus rezultātus - 5 gadu vecumā puisēns varēja komunicēt bez palīgierīcēm un vizuālajām kartēm.

Šobrīd Ārons pilnībā saprot, ko viņam saka, taču ne vienmēr atbild. Ja pats izlemj, tad spēj uzturēt īsu sarunu par viņa specifisko interešu loku: Lego, tīrīšanas, iekārtas vai auto. Ārons apmeklē skolu, bet īsu brīdi, jo skolas vidē viņam sākas agresijas lēkmes un tad mammai viņš ātri jāved mājās. Ārona mamma nevar strādāt algotu darbu, jo rūpes par dēlu ir visu diennakti. Zēns ir pilnībā aprūpējams un pieskatāms. Paralēli skolai, puisēns regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības, bet diemžēl ne valsts, ne pašvaldība šādu terapiju neapmaksā un ģimenei pašiem jāmeklē iespējas samaksāt par terapiju. Ārona ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 3600 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Āronam! Tikai kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 14.02.2022

Projekts noslēgts 07.06.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Ilutai Bodrovai

Atkārtota palīdzība Marutai Castrovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 816.94 €