Follow us Today has already donated 1,581.00 €

Palīdzība Āronam Ozolam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Āronam nepieciešamā summa saziedota.

Āronam no Rīgas ir 8 gadi, un uzstādīta diagnoze – bērnības autisms, uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroms, bronhiālā astma un redzes problēmas. Ārona ierašanās šajā pasaulē bija ļoti smaga un traumatiska gan pašam puisēnam, gan ģimenei. Ārons bija ilgi gaidīts un lolots bērniņš. Mammas grūtniecība bija smaga, un Ārona dzimšana grūta. Puisēns pēc piedzimšanas sešas dienas atradās intensīvajā terapijā, bet pēc tam vairākas nedēļas jaundzimušo nodaļā. Ārona attīstība nenoritēja kā citiem bērniņiem.  Puisēnam ir valodas aizture un vajadzēja ieguldīt milzīgu darbu, lai valoda raisītos. Ārons uzsāka bērnudārza gaitas logopēdiskajā dārziņā, un paralēli bērnudārzam puisēns apmeklēja ABA terapijas nodarbības. Visi šie pasākumi deva labus rezultātus - 5 gadu vecumā puisēns varēja komunicēt bez palīgierīcēm un vizuālajām kartēm.

Šobrīd Ārons pilnībā saprot, ko viņam saka, taču ne vienmēr atbild. Ja pats izlemj, tad spēj uzturēt īsu sarunu par viņa specifisko interešu loku: Lego, tīrīšanas, iekārtas vai auto. Ārons apmeklē skolu, bet īsu brīdi, jo skolas vidē viņam sākas agresijas lēkmes un tad mammai viņš ātri jāved mājās. Ārona mamma nevar strādāt algotu darbu, jo rūpes par dēlu ir visu diennakti. Zēns ir pilnībā aprūpējams un pieskatāms. Paralēli skolai, puisēns regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības, bet diemžēl ne valsts, ne pašvaldība šādu terapiju neapmaksā un ģimenei pašiem jāmeklē iespējas samaksāt par terapiju. Ārona ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 3600 eiro un ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Āronam! Tikai kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 14.02.2022

Project completed 07.06.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help in Emergency Situations

Palīdzība Valdai Tračumai

Aquatic Therapy for Children with Mobility Impairments

Palīdzība Lindai Kalinichenko

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

403 169.83 €