Seko mums Šodien saziedoti jau 958.00 €

Palīdzība Armandam Žikaram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Armandam nepieciešamā summa saziedota.

Piecgadīgajam Armandam no Rēzeknes ļoti nepieciešams mūsu atbalsts ABA terapijas nodarbību nodrošināšanā. Armandam ir uzstādīta diagnoze autisms ar garīgo atpalicību un valodas aizturi. Ģimene dara visu iespējamo, lai palīdzētu dēliņam kļūt patstāvīgākam, komunikablākam un sākt runāt. Armands nāk no lielas ģimenes, kurā kopā aug 3 bērniņi un vajadzību ir ļoti daudz. ABA terapijas nodarbības  Armandam ļoti palīdz, un tuvinieki redz uzlabojumus gan personības, gan runas attīstībā. Ļoti iepriecina fakts, ka Armands ar lielu prieku un entuziasmu dodas uz šīm nodarbībām un pēc katra apmeklējuma, ir novērojams progress. Armandam būtu nepieciešams arvien biežāk apmeklēt ABA terapiju, bet diemžēl ģimenes resursi šobrīd ir izsmelti un pienācis brīdis lūgt sabiedrības atbalstu. Armanda ABA terapijas nodarbībām nepieciešami EUR 3500.

Palīdzēsim kopā Armandam sasniegt jaunas virsotnes! Palīdzēsim Armanda ģimenei kopā! Mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 08.08.2022

Projekts noslēgts 31.08.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Latvijas mednieki Ukrainas aizsardzībai!

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 757 159.68 €