Follow us Today has already donated 368.00 €

Palīdzība Armandam Žikaram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Armandam nepieciešamā summa saziedota.

Piecgadīgajam Armandam no Rēzeknes ļoti nepieciešams mūsu atbalsts ABA terapijas nodarbību nodrošināšanā. Armandam ir uzstādīta diagnoze autisms ar garīgo atpalicību un valodas aizturi. Ģimene dara visu iespējamo, lai palīdzētu dēliņam kļūt patstāvīgākam, komunikablākam un sākt runāt. Armands nāk no lielas ģimenes, kurā kopā aug 3 bērniņi un vajadzību ir ļoti daudz. ABA terapijas nodarbības  Armandam ļoti palīdz, un tuvinieki redz uzlabojumus gan personības, gan runas attīstībā. Ļoti iepriecina fakts, ka Armands ar lielu prieku un entuziasmu dodas uz šīm nodarbībām un pēc katra apmeklējuma, ir novērojams progress. Armandam būtu nepieciešams arvien biežāk apmeklēt ABA terapiju, bet diemžēl ģimenes resursi šobrīd ir izsmelti un pienācis brīdis lūgt sabiedrības atbalstu. Armanda ABA terapijas nodarbībām nepieciešami EUR 3500.

Palīdzēsim kopā Armandam sasniegt jaunas virsotnes! Palīdzēsim Armanda ģimenei kopā! Mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 08.08.2022

Project completed 31.08.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Zobu feja

Atkārtota palīdzība Indrai Kroičai

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Klusais eņģelītis

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 756 569.68 €