Seko mums Šodien saziedoti jau 1,492.60 €

Palīdzība Armandam Dementjevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Armandam nepieciešamā summa saziedota.

Armands ir 3 gadus vecs puisēns, kurš pasaulē nāca priekšlaicīgi - 34 grūtniecības nedēļā. Zēns svēra vien nepilnus 2 kilogramus un bija 41 cm garš. Armandiņš intensīvās terapijas nodaļā pavadīja 7 dienas, pēc tam nedaudz vairāk kā mēnesi pavadīja Bērnu slimnīcas jaundzimušo nodaļas 2.etapā, tur kur visu laiku varēja būt kopā ar mammu, bet visu šo laiku viņš bija pieslēgts pie aparātiem un pie sistēmas, caur kuru laida glikozi, jo cukura līmenis bija kritiski zems. Puisēns slikti pieņēmās svarā un ārsti intensīvi meklēja iemeslu, kas kaiš Armandam.

Tikai pēc gada vecumam noskaidrojās, ka viņam ir reta ģenētiska saslimšana - 13 hromosomas garā pleca reģiona delēcija. Puisēnam ir runas un attīstības traucējumi un viņš iepaliek attīstībā no saviem vienaudžiem par veselu gadu. Armands  ir maza auguma, ļoti mīļš un mierīgs bērns. Armanda ģimene ļoti rūpējas par puisēnu un dara visu, lai mazais iekļautos sabiedrībā, attīstītos. Armands apmeklē vispārizglītojošos bērnudārzu, kur kopā ar citiem bērniem čakli socializējas, mācās un rotaļājas. Tieši būšana kopā ar citiem bērniem ir veikusi izrāvienu Armanda attīstībā, puisēns sācis vērot bērnus, apzināties, ka nav viens pats. Attīstība un pielāgošanās notiek lēnu, bet notiek.

Ārpus bērnudārza puisēns apmeklē visas iespējamās valsts apmaksātās nodarbības - fizioterapiju, ergoterapiju un audiologopēdu, bet ļoti nepieciešamas papildus nodarbības, kurām ģimenei šobrīd pietrūkst līdzekļi. Armandam gadam audiologopāda nodarbībām nepieciešami EUR 2400 un mums visiem kopā jāpalīdz.

Palīdzēsim Armandam!

Projekts ievietots portālā 23.03.2021

Projekts noslēgts 13.04.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Mironam Tupitcyn

Dakteris POGA

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

959 211.94 €