Follow us Today has already donated 71.00 €

Palīdzība Armandam Dementjevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Armandam nepieciešamā summa saziedota.

Armands ir 3 gadus vecs puisēns, kurš pasaulē nāca priekšlaicīgi - 34 grūtniecības nedēļā. Zēns svēra vien nepilnus 2 kilogramus un bija 41 cm garš. Armandiņš intensīvās terapijas nodaļā pavadīja 7 dienas, pēc tam nedaudz vairāk kā mēnesi pavadīja Bērnu slimnīcas jaundzimušo nodaļas 2.etapā, tur kur visu laiku varēja būt kopā ar mammu, bet visu šo laiku viņš bija pieslēgts pie aparātiem un pie sistēmas, caur kuru laida glikozi, jo cukura līmenis bija kritiski zems. Puisēns slikti pieņēmās svarā un ārsti intensīvi meklēja iemeslu, kas kaiš Armandam.

Tikai pēc gada vecumam noskaidrojās, ka viņam ir reta ģenētiska saslimšana - 13 hromosomas garā pleca reģiona delēcija. Puisēnam ir runas un attīstības traucējumi un viņš iepaliek attīstībā no saviem vienaudžiem par veselu gadu. Armands  ir maza auguma, ļoti mīļš un mierīgs bērns. Armanda ģimene ļoti rūpējas par puisēnu un dara visu, lai mazais iekļautos sabiedrībā, attīstītos. Armands apmeklē vispārizglītojošos bērnudārzu, kur kopā ar citiem bērniem čakli socializējas, mācās un rotaļājas. Tieši būšana kopā ar citiem bērniem ir veikusi izrāvienu Armanda attīstībā, puisēns sācis vērot bērnus, apzināties, ka nav viens pats. Attīstība un pielāgošanās notiek lēnu, bet notiek.

Ārpus bērnudārza puisēns apmeklē visas iespējamās valsts apmaksātās nodarbības - fizioterapiju, ergoterapiju un audiologopēdu, bet ļoti nepieciešamas papildus nodarbības, kurām ģimenei šobrīd pietrūkst līdzekļi. Armandam gadam audiologopāda nodarbībām nepieciešami EUR 2400 un mums visiem kopā jāpalīdz.

Palīdzēsim Armandam!

The Project is placed online on: 23.03.2021

Projekts noslēgts 13.04.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Palīdzība ārkārtas situācijās

DOD PIECI 2021

Gaisma mūsu brīvībai!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 453.66 €