Seko mums Šodien saziedoti jau 135.00 €

Palīdzība Arinai Bulanei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Mūsu atbalsts ļoti nepieciešams Arinai no Kalnciema pagasta. Meitene piedzima smagās dzemdībās, kuru rezultātā viņai ir smaga diagnoze – redzes nerva hipoplāzija. Meitenei ir ļoti slikta redze. 11 gadu vecumā speciālisti atklāja, ka meitenītei viena kāja ir garāka par otru. Tika nozīmētas speciālās ortozes, kas jānēsā katru dienu. Ikdienas gaitās Arina bieži paklūp, jo kājiņa ķeras. Arinai sliktās redzes un gaitas rezultātā ir nepieciešama asistēšana, un meiteni uz skolu pavada gan vecmāmiņa, gan mamma.

Veselības problēmu dēļ, meitenei skolā ir grūti adaptēties, viņai nav draugu. Mēs tikai varam nojaust, cik sāpīgi tas ir pusaugu meitenei. Visas veselības problēmas un emocionālie pārdzīvojumi ikdienā rada koncentrēšanās grūtības skolā. Pēc rakstura Arina ir ļoti mīļa, draudzīga un pieklājīga meitene. Speciālisti rekomendē meitenei intensīvus rehabilitācijas kursus vismaz 2 reizes gadā. Arinai ļoti nepieciešams intensīvs rehabilitācijas kurss “Jaunķemeru” sanatorijā, bet ģimenei pietrūkst līdzekļi. Rehabilitācijas kursam nepieciešami1350 eiro, no kuriem 317 eiro jau ir pieejami no 2022. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1033 eiro. Arinas ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Arinai!

Projekts ievietots portālā 01.06.2023

Projekts noslēgts 06.06.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Droni Ukrainai!

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Palīdzība ārkārtas situācijās

Atmīnēšanas robots LABAIS

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 102 082.03 €