Follow us Today has already donated 120.00 €

Palīdzība Arinai Bulanei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Mūsu atbalsts ļoti nepieciešams Arinai no Kalnciema pagasta. Meitene piedzima smagās dzemdībās, kuru rezultātā viņai ir smaga diagnoze – redzes nerva hipoplāzija. Meitenei ir ļoti slikta redze. 11 gadu vecumā speciālisti atklāja, ka meitenītei viena kāja ir garāka par otru. Tika nozīmētas speciālās ortozes, kas jānēsā katru dienu. Ikdienas gaitās Arina bieži paklūp, jo kājiņa ķeras. Arinai sliktās redzes un gaitas rezultātā ir nepieciešama asistēšana, un meiteni uz skolu pavada gan vecmāmiņa, gan mamma.

Veselības problēmu dēļ, meitenei skolā ir grūti adaptēties, viņai nav draugu. Mēs tikai varam nojaust, cik sāpīgi tas ir pusaugu meitenei. Visas veselības problēmas un emocionālie pārdzīvojumi ikdienā rada koncentrēšanās grūtības skolā. Pēc rakstura Arina ir ļoti mīļa, draudzīga un pieklājīga meitene. Speciālisti rekomendē meitenei intensīvus rehabilitācijas kursus vismaz 2 reizes gadā. Arinai ļoti nepieciešams intensīvs rehabilitācijas kurss “Jaunķemeru” sanatorijā, bet ģimenei pietrūkst līdzekļi. Rehabilitācijas kursam nepieciešami1350 eiro, no kuriem 317 eiro jau ir pieejami no 2022. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1033 eiro. Arinas ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Arinai!

The Project is placed online on: 01.06.2023

Project completed 06.06.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Twitter Convoy for Ukraine

Latvian musicians - for Ukrainian soldiers

Palīdzība Artim Miglānam

Sniper rifles for the defense of Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 072 384.13 €