Seko mums Šodien saziedoti jau 145.00 €

Palīdzība Arinai Bulanei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Arinai nepieciešamā summa saziedota.

Arina dzīvo Jelgavas novadā, un meitenei ir 14 gadi. Arina piedzima smagās dzemdībās, kopš dzimšanas viņai ir nopietnas redzes problēmas un bronhiālā astma. Arinai ir redzes nerva hipoplāzija.11 gadu vecumā Arinai tika atklāts, ka viņai ir viena kājiņa garāka par otru. Ikdienā tas ļoti atspoguļojas meitenes gaitā, jo bieži kājas aizķeras viena aiz otras un Arina krīt. Redzes traucējumu dēļ Arinas ikdiena ir daudz citādāka nekā viņas vienaudžiem. Meitenei ir stipri ierobežota patstāvība, katru dienu nepieciešams ģimenes locekļu atbalsts. Meitenei ir arī saskarsmes grūtības ar saviem vienaudžiem, kuri nevēlas ar meiteni draudzēties. Arina to ļoti sāpīgi pārdzīvo, un ģimene pamanījusi, ka, meitenei sākušās emocionālas problēmas, pārdzīvojumi un koncentrēšanās grūtības.

Bet, neskatoties uz meitenes grūtībām ikdienā, Arina ir ļoti mīļa, palīdz mammai gatavot ēst un ar prieku klausās mūziku. Arīnai ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija sanatorijā “Jaunķemeri”, kas būtiski uzlabotu meitenes fizisko un emocionālo labsajūtu. Diemžēl valsts apmaksāta rehabilitācija ir reizi 2 gados un tas ir gaužām maz, lai uzlabotu Arinas funkcionālo stāvokli. Arinas mamma lūdz mūsu atbalstu, jo sanatorijas izmaksas ir lielas - 1105 eiro. Arinas mamma savu meitu audzina viena.

Atbalstīsim Arinu, lai viņa varētu nokļūt rehabilitācijā un uzlabot savu veselības stāvokli. Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 22.04.2022

Projekts noslēgts 30.04.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Drošie soļi

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 097 876.77 €