Follow us Today has already donated 17,126.95 €

Palīdzība Arinai Bulanei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Arinai nepieciešamā summa saziedota.

Arina dzīvo Jelgavas novadā, un meitenei ir 14 gadi. Arina piedzima smagās dzemdībās, kopš dzimšanas viņai ir nopietnas redzes problēmas un bronhiālā astma. Arinai ir redzes nerva hipoplāzija.11 gadu vecumā Arinai tika atklāts, ka viņai ir viena kājiņa garāka par otru. Ikdienā tas ļoti atspoguļojas meitenes gaitā, jo bieži kājas aizķeras viena aiz otras un Arina krīt. Redzes traucējumu dēļ Arinas ikdiena ir daudz citādāka nekā viņas vienaudžiem. Meitenei ir stipri ierobežota patstāvība, katru dienu nepieciešams ģimenes locekļu atbalsts. Meitenei ir arī saskarsmes grūtības ar saviem vienaudžiem, kuri nevēlas ar meiteni draudzēties. Arina to ļoti sāpīgi pārdzīvo, un ģimene pamanījusi, ka, meitenei sākušās emocionālas problēmas, pārdzīvojumi un koncentrēšanās grūtības.

Bet, neskatoties uz meitenes grūtībām ikdienā, Arina ir ļoti mīļa, palīdz mammai gatavot ēst un ar prieku klausās mūziku. Arīnai ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija sanatorijā “Jaunķemeri”, kas būtiski uzlabotu meitenes fizisko un emocionālo labsajūtu. Diemžēl valsts apmaksāta rehabilitācija ir reizi 2 gados un tas ir gaužām maz, lai uzlabotu Arinas funkcionālo stāvokli. Arinas mamma lūdz mūsu atbalstu, jo sanatorijas izmaksas ir lielas - 1105 eiro. Arinas mamma savu meitu audzina viena.

Atbalstīsim Arinu, lai viņa varētu nokļūt rehabilitācijā un uzlabot savu veselības stāvokli. Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 22.04.2022

Project completed 30.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Support special children!

Families with children who have impairments

Palīdzība Andrejam Guļajevam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 749 750.65 €