Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Palīdzība Antonam Korņevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Antonam nepieciešamā summa saziedota.

Antonam no Rīgas ir 3 gadiņi. Puisēns aug gādīgā ģimenē, viņam ir vecāks brālis. Antona ģimene ir noraizējusies, jo nesen dēliņam tika uzstādīta diagnoze – autiska spektra traucējumi, valodas attīstības aizture. Puisēns jau gadu ir apmeklējis neskaitāmus speciālistus, veikti dažādi testi, kas uzrādīja un apstiprināja aizdomas par diagnozi. Antona stāvoklis sākotnēji bija bēdīgs – puisēns izmantoja tikai līdz 10 vārdiem, nespēja izteikt un izrādīt savas emocijas, krita histērijā, jo ģimene nesaprata viņa vēlmes. Antons nevar palikt viens bez uzraudzības, vēl neprot lūgt palīdzību. Līdz ar pārbaudēm un diagnozes noteikšanu, ģimene ieguldīja lielas pūles, lai Antonam palīdzētu. Gadu puisēns apmeklēja logopēda nodarbības, mājās tika izmantotas attīstošās rotaļlietas, grāmatiņas un uzdevumi, speciālistu apmeklējumi. Tas viss deva fantastiskus rezultātus – palielinājās vārdu krājums, tika iemācīti skaitļi, un šobrīd Antons apgūst veiksmīgi podiņmācību.

Visi speciālisti ir vienisprātis, ka nepieciešami intensīvie ABA terapijas kursi, kas turpinātu uzlabot puisēna funkcionālo stāvokli. Viens intensīvais ABA terapijas kurss maksā 1200 eiro, un Antonam nepieciešami 3 šādi kursi, kuru kopējās izmaksas ir 3600 eiro. Ģimenei šobrīd šādu līdzekļu nav un viņi lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Antonam sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 01.08.2022

Projekts noslēgts 06.09.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Atkārtota palīdzība Elitai Puķītei

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 998.35 €