Follow us Today has already donated 8,889.50 €

Palīdzība Antonam Korņevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Antonam nepieciešamā summa saziedota.

Antonam no Rīgas ir 3 gadiņi. Puisēns aug gādīgā ģimenē, viņam ir vecāks brālis. Antona ģimene ir noraizējusies, jo nesen dēliņam tika uzstādīta diagnoze – autiska spektra traucējumi, valodas attīstības aizture. Puisēns jau gadu ir apmeklējis neskaitāmus speciālistus, veikti dažādi testi, kas uzrādīja un apstiprināja aizdomas par diagnozi. Antona stāvoklis sākotnēji bija bēdīgs – puisēns izmantoja tikai līdz 10 vārdiem, nespēja izteikt un izrādīt savas emocijas, krita histērijā, jo ģimene nesaprata viņa vēlmes. Antons nevar palikt viens bez uzraudzības, vēl neprot lūgt palīdzību. Līdz ar pārbaudēm un diagnozes noteikšanu, ģimene ieguldīja lielas pūles, lai Antonam palīdzētu. Gadu puisēns apmeklēja logopēda nodarbības, mājās tika izmantotas attīstošās rotaļlietas, grāmatiņas un uzdevumi, speciālistu apmeklējumi. Tas viss deva fantastiskus rezultātus – palielinājās vārdu krājums, tika iemācīti skaitļi, un šobrīd Antons apgūst veiksmīgi podiņmācību.

Visi speciālisti ir vienisprātis, ka nepieciešami intensīvie ABA terapijas kursi, kas turpinātu uzlabot puisēna funkcionālo stāvokli. Viens intensīvais ABA terapijas kurss maksā 1200 eiro, un Antonam nepieciešami 3 šādi kursi, kuru kopējās izmaksas ir 3600 eiro. Ģimenei šobrīd šādu līdzekļu nav un viņi lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Antonam sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 01.08.2022

Project completed 06.09.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

Dental Treatment for People with Special Needs

Palīdzība Reinim Ķerim

Palīdzība Viesturam Veisam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 739 856.94 €