Seko mums Šodien saziedoti jau 7,700.70 €

Palīdzība Annijai Liskopai

Annijai no Engures ir 29 gadi, viņai ir 3 gadus vecs dēliņš. Annija ir konditore, diemžēl slimības dēļ viņa strādāt nevar, viņai jau kopš bērnības ir epilepsija. Neskatoties uz to, ka Annija ārstējas un regulāri lieto zāles, viņai lēkmes ir līdz pat 3 reizēm nedēļām, kas izpaužas ar stiprām vēdera sāpēm, vemšanu un nespēku. Labi, ka Annija dzīvo pie vecākiem, kas palīdz, kad nepieciešams.

Kad Annija ar savu dēliņu bija uz konsultāciju pie bērnu neirologa Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, viņa ārstam izstāstīja par savu slimību. Tas bija zīmīgs brīdis, jo Annija uzzināja, ka pavisam nesen slimnīcā sākts veikt operācijas epilepsijas perēkļu likvidēšanā, kas ir cerība dzīvei bez mokošajām epilepsijas lēkmēm. Pēc papildus izmeklējumiem, Annijai tika nozīmēta galvas smadzeņu operācija.  Bērniem šī operācija ir valsts apmaksāta, bet pieaugušajiem jāmaksā pašiem. Diemžēl operācijas summa ir liela – 7424 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, taču cerība uz Annijas atveseļošanos arī ir liela, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Annijai!

Projekts ievietots portālā 06.01.2020

Projekts noslēgts 17.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Nikitam Burijam

Palīdzība Mārim Pavāram

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Atbalsti rūpju bērniņus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

897 313.69 €