Follow us Today has already donated 30.00 €

Palīdzība Annijai Liskopai

Annijai no Engures ir 29 gadi, viņai ir 3 gadus vecs dēliņš. Annija ir konditore, diemžēl slimības dēļ viņa strādāt nevar, viņai jau kopš bērnības ir epilepsija. Neskatoties uz to, ka Annija ārstējas un regulāri lieto zāles, viņai lēkmes ir līdz pat 3 reizēm nedēļām, kas izpaužas ar stiprām vēdera sāpēm, vemšanu un nespēku. Labi, ka Annija dzīvo pie vecākiem, kas palīdz, kad nepieciešams.

Kad Annija ar savu dēliņu bija uz konsultāciju pie bērnu neirologa Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, viņa ārstam izstāstīja par savu slimību. Tas bija zīmīgs brīdis, jo Annija uzzināja, ka pavisam nesen slimnīcā sākts veikt operācijas epilepsijas perēkļu likvidēšanā, kas ir cerība dzīvei bez mokošajām epilepsijas lēkmēm. Pēc papildus izmeklējumiem, Annijai tika nozīmēta galvas smadzeņu operācija.  Bērniem šī operācija ir valsts apmaksāta, bet pieaugušajiem jāmaksā pašiem. Diemžēl operācijas summa ir liela – 7424 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, taču cerība uz Annijas atveseļošanos arī ir liela, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Annijai!

The Project is placed online on: 06.01.2020

Projekts noslēgts 17.01.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Doctor Dolphin

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Families with children who have impairments

Bērna sargeņģelis

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 192 211.08 €