Seko mums Šodien saziedoti jau 2,250.00 €

Palīdzība Annai Viktorijai Štrobergai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Annai Viktorijai ir 23 gadi, viņa ar dvīņubrāli un mammu dzīvo Rīgā. Meitene ir dzīvespriecīga un sabiedriska. Viņai patīk viss, kas saistīts ar mūziku – dziedāšana, TV muzikālie raidījumi, koncertu apmeklējumi, teātris. Anna ir absolvējusi Latvijas Kultūras koledžu apgūstot mūzikas menedžmenta specialitāti. Šobrīd viņa ir darba meklējumos.

Kopš dzimšanas meitenei ir smaga diagnoze – iedzimts CNS bojājumus – spina bifida. Šīs  diagnozes dēļ meitenei ir nopietni ķermeņa lejasdaļas kustību un jušanas traucējumi. Annas attīstībā ieguldīts liels pašas meitenes, vecāku un speciālistu darbs, kā arī līdzcilvēku atbalsts, jo rehabilitācija ir ļoti dārga.

Ikdienā Annai pārvietoties palīdz palīglīdzekļi – ortozes. Šobrīd Annai nepieciešamas jaunas potītes pēdas ortozes abām kājām ar ogļšķiedru atsperi. Tās izmaksā 5229,60 eiro, no kuriem 2500 eiro apmaksā valsts, bet 2729,60 eiro jāmaksā Annai pašai.  Pie tam Annai regulāri jāapmeklē individuālā vingrošana pie fizioterapeita, lai neciestu locītavas, tiktu trenēta un uzlabota gaitas stabilitāte.  Vienas individuālās fizioterapijas nodarbības cena ir 20 eiro, kas ģimenei ik mēnesi izmaksā 160 eiro, gadā kopumā tie ir 1920 eiro. Papildus fizioterapija, ergoterapija un masāžas kursa veidā nozīmētas arī rehabilitācijas centrā Poga. 20 nodarbību kurss izmaksā 465 eiro. Pavisam kopā Annas veselības uzturēšanai gadā nepieciešami 5114,60 eiro. Annas ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Annai!

Projekts ievietots portālā 18.05.2021

Projekts noslēgts 29.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Antonam Korņevam

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Evijai Naglei

M-help piegādes Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 040 987.14 €