Follow us Today has already donated 15,859.58 €

Palīdzība Annai Viktorijai Štrobergai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Annai Viktorijai ir 23 gadi, viņa ar dvīņubrāli un mammu dzīvo Rīgā. Meitene ir dzīvespriecīga un sabiedriska. Viņai patīk viss, kas saistīts ar mūziku – dziedāšana, TV muzikālie raidījumi, koncertu apmeklējumi, teātris. Anna ir absolvējusi Latvijas Kultūras koledžu apgūstot mūzikas menedžmenta specialitāti. Šobrīd viņa ir darba meklējumos.

Kopš dzimšanas meitenei ir smaga diagnoze – iedzimts CNS bojājumus – spina bifida. Šīs  diagnozes dēļ meitenei ir nopietni ķermeņa lejasdaļas kustību un jušanas traucējumi. Annas attīstībā ieguldīts liels pašas meitenes, vecāku un speciālistu darbs, kā arī līdzcilvēku atbalsts, jo rehabilitācija ir ļoti dārga.

Ikdienā Annai pārvietoties palīdz palīglīdzekļi – ortozes. Šobrīd Annai nepieciešamas jaunas potītes pēdas ortozes abām kājām ar ogļšķiedru atsperi. Tās izmaksā 5229,60 eiro, no kuriem 2500 eiro apmaksā valsts, bet 2729,60 eiro jāmaksā Annai pašai.  Pie tam Annai regulāri jāapmeklē individuālā vingrošana pie fizioterapeita, lai neciestu locītavas, tiktu trenēta un uzlabota gaitas stabilitāte.  Vienas individuālās fizioterapijas nodarbības cena ir 20 eiro, kas ģimenei ik mēnesi izmaksā 160 eiro, gadā kopumā tie ir 1920 eiro. Papildus fizioterapija, ergoterapija un masāžas kursa veidā nozīmētas arī rehabilitācijas centrā Poga. 20 nodarbību kurss izmaksā 465 eiro. Pavisam kopā Annas veselības uzturēšanai gadā nepieciešami 5114,60 eiro. Annas ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Annai!

The Project is placed online on: 18.05.2021

Project completed 29.11.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Borisam Akritovam

DOD PIECI 2022

Support special children!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 590.98 €