Seko mums Šodien saziedoti jau 2,022.04 €

Palīdzība Annai Timofejevai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Annai nepieciešamā summa saziedota.

Anna ir jauka, dzīvespriecīga, prātīga trīspadsmit gadus veca meitene, kas kopā ar savu dvīņu brāli un vecākiem dzīvo Mārupē. Annai kopš dzimšanas ir cerebrālā trieka, nopietni kustību traucējumi, arī vājredzība un vājdzirdība, un katra mazākā prasmīte nākusi ar lielu darbu. Bet viņa ir centīga un motivēta meitene (lai gan, protams, arī viņai reizēm gribas vienkārši paslinkot) un labprāt atkal un atkal redzas ar saviem „Pogas” terapeitiem, ar kuriem jau ir paspējusi sadraudzēties. 

Lai turpinātu apgūt jaunas iemaņas un nodrošinātu Annas attīstībai nepieciešamās aktivitātes,  Annai vajadzīgas ne tikai regulāras nodarbības rehabilitācijas centrā „Poga”, bet arī speciāli palīglīdzekļi.  Šobrīd Annai īpaši svarīgi padziļināti apgūt alternatīvās komunikācijas prasmes.  Anna ir ļoti komunikabla, taču runas, dzirdes un kustību traucējumu dēļ viņas komunikācijas spējas ir ierobežotas. Centrā „Poga” Annai jau ir bijusi iespēja mācīties izmantot acu komunikatoru Tobii Dynavox, bet, lai gūtu labākus rezultātus, šīs prasmes jāattīsta ikdienā mājās.

Anna ir ļoti sabiedriska, zinātkāra, ar savu īpašo šarmu, humora izjūtu un smaidu. Anna ir savas ģimenes un tuvinieku ļoti mīlēta, un šo mīlestību viņa dāsni dāvā pretī. Annai ļoti patīk filmas un grāmatas, patīk apmeklēt koncertus un izstādes, skatīties, kā brālis spēlē Minecraft un šo to viņam izjaukt. Viņai patīk pucēties, garšīgi paēst un kopā ar ģimeni apceļot Latviju. Anna novērtē skaisto, viņu interesē viss jaunais, viņa grib būt visur klāt, būt daļa no apkārt notiekošā.

Visu šo gadu garumā vecāki centušies maksimāli saviem spēkiem dot Annai visu vajadzīgo. Meitas ārstēšana, speciālie palīglīdzekļi un regulāra rehabilitācija prasa nemitīgus izdevumus.  Tāpēc Annas vecāki lūdz mūsu atbalstu, lai ar ziedojumu palīdzību varētu gan nodrošināt meitai ilgstošu rehabilitāciju, gan palīdzēt iegādāties alternatīvās komunikācijas iekārtu, lai beidzot pa īstam sadzirdētu viņu.

Annas regulārai  rehabilitācijai gadam nepieciešami  EUR 2840 un komunikācijas iekārtai Tobii Dynavox EUR 3200,45. Kopā Annai nepieciešami  6040.45 eiro.

Palīdzēsim Annai! Mums tas ir iespējams!

Annai nepieciešamā summa ir saziedota! Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 01.10.2020

Projekts noslēgts 09.10.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Delfīns

Namiņš bērniem

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Tatjanai Gabrusenokai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 062 334.71 €