Seko mums Šodien saziedoti jau 199,218.14 €

Palīdzība Annai Romanovičai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Annai nepieciešamā summa saziedota.

Mazā Anna ir 2 gadus veca mazulīte, kurai ir uzstādīta smaga diagnoze - strukturālā epilepsija. Mazulīte ar epilepsijas lēkmēm sadzīvo katru dienu, tās var notikt jebkurā mirklī un kavē Annas attīstību - gan fizisko, gan intelektuālo. Nereti Anna var būt agresīva gan pret sevi, gan pret apkārtējiem. Mazā agresijās lēkmēs sit sev pa galvu. Annas mamma regulāri ved meitiņu uz dažādām rehabilitācijas nodarbībām, ievēro speciālo diētu un pēdējā laikā manāms liels progress, jo mazā sākusi veidot ar apkārtējiem acu kontaktu un pirms četriem mēnešiem sākusi spert savus pirmos solīšus. Patstāvīga staigāšana šobrīd vēl ir neveikla, bet ar speciālistu rekomendāciju tiks izgatavotas speciālās ortozes, kas varētu uzlabot un koriģēt gaitu. Dažas dienas nedēļā Annai nāk auklīte, kas dzīvojas ar meitenīti, kamēr mamma dodas uz darbu. Anna patīk dažādas rotaļlietas, kuras var grabināt.

Katra nodarbošanās pie speciālistiem dod ļoti pozitīvu efektu Annas attīstībā, un šobrīd Annai ļoti nepieciešamas ergoterapijas un audiologopēda nodarbības, kas veicinātu pašaprūpes iemaņas un runas attīstību. Annai gadam šīm nodarbībām nepieciešamā summa ir EUR 1800 un mamma lūdz ziedotāju atbalstu meitiņai.

Palīdzēsim Annai attīstīties! Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 24.03.2021

Projekts noslēgts 07.04.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Evijai Naglei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 743 878.68 €