Follow us Today has already donated 15,207.58 €

Palīdzība Annai Romanovičai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Annai nepieciešamā summa saziedota.

Mazā Anna ir 2 gadus veca mazulīte, kurai ir uzstādīta smaga diagnoze - strukturālā epilepsija. Mazulīte ar epilepsijas lēkmēm sadzīvo katru dienu, tās var notikt jebkurā mirklī un kavē Annas attīstību - gan fizisko, gan intelektuālo. Nereti Anna var būt agresīva gan pret sevi, gan pret apkārtējiem. Mazā agresijās lēkmēs sit sev pa galvu. Annas mamma regulāri ved meitiņu uz dažādām rehabilitācijas nodarbībām, ievēro speciālo diētu un pēdējā laikā manāms liels progress, jo mazā sākusi veidot ar apkārtējiem acu kontaktu un pirms četriem mēnešiem sākusi spert savus pirmos solīšus. Patstāvīga staigāšana šobrīd vēl ir neveikla, bet ar speciālistu rekomendāciju tiks izgatavotas speciālās ortozes, kas varētu uzlabot un koriģēt gaitu. Dažas dienas nedēļā Annai nāk auklīte, kas dzīvojas ar meitenīti, kamēr mamma dodas uz darbu. Anna patīk dažādas rotaļlietas, kuras var grabināt.

Katra nodarbošanās pie speciālistiem dod ļoti pozitīvu efektu Annas attīstībā, un šobrīd Annai ļoti nepieciešamas ergoterapijas un audiologopēda nodarbības, kas veicinātu pašaprūpes iemaņas un runas attīstību. Annai gadam šīm nodarbībām nepieciešamā summa ir EUR 1800 un mamma lūdz ziedotāju atbalstu meitiņai.

Palīdzēsim Annai attīstīties! Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 24.03.2021

Project completed 07.04.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Normundam Saulem

Palīdzība Ailinai Mosko

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 938.98 €