Seko mums Šodien saziedoti jau 3,182.00 €

Palīdzība Annai Dumai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Annai nepieciešamā summa saziedota.

Annai ir 6 gadi un meitenīte dzīvo Rīgā. Mazulīte pasaulē ieradās krietni pirms noliktā laika- 31.grūtniecības nedēļā un svēra vien kilogramu. Vēlāk vecākiem tika paziņota Annas diagnoze – Edvardsa (Edwards) sindroms. Mazulītes attīstība notiek ļoti lēni – pirmie soļi tika sperti tikai 3 gadu vecumā. Vecāki darīja visu iespējamo, lai palīdzētu stimulēt un atbalstīt meitiņu. Anna apmeklēja neskaitāmus speciālistus un rehabilitācijas pasākumus. Neskatoties uz ieguldīto darbu un līdzekļiem, Annai ir garīgās un runas attīstības traucējumi.

Anna 6 gados vēl nerunā. Rudenī Annai būs jāuzsāk skolas gaitas un speciālisti rekomendē nepārtraukt nodarbību apmeklējumu, jo regulāri strādājot ar Annu, tiks sasniegts pozitīvs progress. Vecāki lūdz mūsu atbalstu, lai meitenītei netiktu pārtrauktas nodarbības. Annai jāapmeklē audiologopēds, ABA terapijas nodarbības, kā arī baseins. Visas šīs terapijas maksā ļoti dārgi un ģimene nevar atļauties. Kopā gadam nepieciešami 7440 eiro.

Kopīgiem spēkiem mēs varam palīdzēt, lai Anna sāktu runāt! Mēs to paveiksim!

Projekts ievietots portālā 30.07.2020

Projekts noslēgts 02.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Rūtai Rudzei

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzība Iļjam Perminovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

72 860.21 €