Follow us Today has already donated 0.00 €

Palīdzība Annai Dumai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Annai nepieciešamā summa saziedota.

Annai ir 6 gadi un meitenīte dzīvo Rīgā. Mazulīte pasaulē ieradās krietni pirms noliktā laika- 31.grūtniecības nedēļā un svēra vien kilogramu. Vēlāk vecākiem tika paziņota Annas diagnoze – Edvardsa (Edwards) sindroms. Mazulītes attīstība notiek ļoti lēni – pirmie soļi tika sperti tikai 3 gadu vecumā. Vecāki darīja visu iespējamo, lai palīdzētu stimulēt un atbalstīt meitiņu. Anna apmeklēja neskaitāmus speciālistus un rehabilitācijas pasākumus. Neskatoties uz ieguldīto darbu un līdzekļiem, Annai ir garīgās un runas attīstības traucējumi.

Anna 6 gados vēl nerunā. Rudenī Annai būs jāuzsāk skolas gaitas un speciālisti rekomendē nepārtraukt nodarbību apmeklējumu, jo regulāri strādājot ar Annu, tiks sasniegts pozitīvs progress. Vecāki lūdz mūsu atbalstu, lai meitenītei netiktu pārtrauktas nodarbības. Annai jāapmeklē audiologopēds, ABA terapijas nodarbības, kā arī baseins. Visas šīs terapijas maksā ļoti dārgi un ģimene nevar atļauties. Kopā gadam nepieciešami 7440 eiro.

Kopīgiem spēkiem mēs varam palīdzēt, lai Anna sāktu runāt! Mēs to paveiksim!

The Project is placed online on: 30.07.2020

Projekts noslēgts 02.12.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Iļjam Perminovam

Palīdzība Rūtai Rudzei

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Albertai Ramei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

73 367.21 €