Seko mums Šodien saziedoti jau 2,250.00 €

Palīdzība Andžejam Borisikam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Andžejam ir piecpadsmit gadi. Zēns mācās 9 klasē un ir ļoti smaidīgs, dzīvespriecīgs, pacietīgs un ļoti neatlaidīgs. Andžejs bija plānots, un ļoti gaidīts bērniņš, piedzima vesels, bet piecu mēnešu vecumā ģimene sāka novērot izmaiņas puisēna attīstībā un vecot dažādas pārbaudes Andžejam tika uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze.  Andžejs neskatoties uz savu diagnozi, un grūtībām ir veiksmīgi pārdzīvojis vairākas operācijas, bez kurnēšanas apmeklē rehabilitācijas nodarbības un dažādus speciālistus.

Andžejam ir ļoti tehnisks zēns – patīk skrūvēt, griezt, un viņš ļoti vēlas palīdzēt ģimenei dažādu darbiņu veikšanā. Zēns ikdienā labprāt darbojas ar datortehniku, spēlē datorspēles un izmanto planšeti. Andžejam ļoti patīk skolā, kur viņu vienmēr gaida viņa klasesbiedri, kas ir ļoti atsaucīgi un saliedēti ar Andžeju.

Andžejam ir vajadzīga regulāra rehabilitācija, un speciālisti rekomendē īpašu TheraSuit terapiju rehabilitācijas centrā “Poga”, kā arī regulāras audiologopēda, ergoterapeita nodarbības un osteopāta konsultācijas, kam šobrīd ģimenei pietrūkst līdzekļu, jo vajadzību ikdienā Andžejam ir tik daudz. Andžeja rehabilitācijai nepieciešami 3880 eiro, no kuriem 3585.75 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 294.25 eiro.

 

Iepriecināsim Andžeju un viņa ģimeni! Mums jāpalīdz!

Projekts ievietots portālā 04.01.2021

Projekts noslēgts 07.07.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Latvijas - Ukrainas mikroķirurģijas attīstība

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzēsim sagatavoties skolai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 040 987.14 €