Follow us Today has already donated 16,184.58 €

Palīdzība Andžejam Borisikam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Andžejam ir piecpadsmit gadi. Zēns mācās 9 klasē un ir ļoti smaidīgs, dzīvespriecīgs, pacietīgs un ļoti neatlaidīgs. Andžejs bija plānots, un ļoti gaidīts bērniņš, piedzima vesels, bet piecu mēnešu vecumā ģimene sāka novērot izmaiņas puisēna attīstībā un vecot dažādas pārbaudes Andžejam tika uzstādīta diagnoze – cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze.  Andžejs neskatoties uz savu diagnozi, un grūtībām ir veiksmīgi pārdzīvojis vairākas operācijas, bez kurnēšanas apmeklē rehabilitācijas nodarbības un dažādus speciālistus.

Andžejam ir ļoti tehnisks zēns – patīk skrūvēt, griezt, un viņš ļoti vēlas palīdzēt ģimenei dažādu darbiņu veikšanā. Zēns ikdienā labprāt darbojas ar datortehniku, spēlē datorspēles un izmanto planšeti. Andžejam ļoti patīk skolā, kur viņu vienmēr gaida viņa klasesbiedri, kas ir ļoti atsaucīgi un saliedēti ar Andžeju.

Andžejam ir vajadzīga regulāra rehabilitācija, un speciālisti rekomendē īpašu TheraSuit terapiju rehabilitācijas centrā “Poga”, kā arī regulāras audiologopēda, ergoterapeita nodarbības un osteopāta konsultācijas, kam šobrīd ģimenei pietrūkst līdzekļu, jo vajadzību ikdienā Andžejam ir tik daudz. Andžeja rehabilitācijai nepieciešami 3880 eiro, no kuriem 3585.75 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 294.25 eiro.

 

Iepriecināsim Andžeju un viņa ģimeni! Mums jāpalīdz!

The Project is placed online on: 04.01.2021

Project completed 07.07.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

DOD PIECI 2022

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 915.98 €